آزمایشگاه

در عرصه کیفیت تولیدات این شرکت با دارا بودن 18 پروانه استاندارد محصول، دارای بالاترین تعداد پروانه استاندارد در سطح استان بوده و نیز استمرار و تمدید این پروانه ها طی سالهای متمادی مبین کیفیت مناسب محصولات و عدم وجود مشکلات کیفی در آنها می باشد. لازم به ذکر است که شرکت سنان شیمی تابان به عنوان واحد نمونه استانی اداره استاندارد سمنان در سال 1394برگزیده شده است.
آزمایشگاه سنان شیمی سایپا از تجهیزات مناسبی به جهت تست و آزمون محصولات برخوردار بوده و با توجه به اینکه این آزمایشگاه، همکار اداره استاندارد می باشد از اعتبار بالای در سطح منطقه برخوردار است. به گونه ای که بیش از 10 شرکت تولید کننده روغن در استان های سمنان، خراسان رضوی و تهران برای انجام آزمون های خود با آزمایشگاه سنان شیمی سایپا به صورت سالیانه قرارداد داشته و نتایج آزمون های انجام شده در اداره های استاندارد این استان ها مبنای تعیین کیفیت محصولات آنها می باشد. قابلیت انجام آزمون های مختلف انواع روانکارهای صنعتی و ضدیخ و گریس باعث شده تا آزمایشگاه سنان شیمی تابان به قطب آزمون منطقه تبدیل شود. همچنین وجود این آزمایشگاه در مجموعه سنان شیمی تابان و استفاده از امکانات آن در بازرسی و آزمون تولیدات داخلی برای ما این اطمینان خاطر را فراهم می آورد که همواره کیفیت محصولات خود را در بالاترین سطوح پیش بینی شده نگهداشته و به هدف والای خود که رضایتمندی مشتری است نزدیک تر شویم.
گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت (استاندارد های ISO 9001:2008 و ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007) در سال 1393 اخذ گردیده و نظام مدیریت کیفیت در سازمان جاری شده است که بواسطه اجرای آن یکنواختی کیفیت محصولات تضمین شده و بهبود یافته است.
FaLang translation system by Faboba